Hakkımızda

Maksimum Özel Güvenlik Şirketi

Maximum Özel Güvenlik olarak 5188 sayılı yasa çerçevesinde kurulmuş; Türkiye ‘nin her noktasında özel güvenlik sektörüne canlılık , yenilik getirmek ; sektörde fark yaratan çözümler üreterek , profesyonel kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur. Şirket olarak , sürekli öğrenen , gelişen birey ve kuruluşların oluşmasına , gelişimine katkıda bulunarak ARTI DEĞER sağlamak , yaşamı kendimizle , çalışma arkadaşlarımızla , müşterilerimizle güvene dayalı , müşteri odaklı , tarafsız ve tutarlılık ilkelerine bağlı ilişkiler kurarak , kurumsal olarak olumlu değişim ve iyileştirme yaratacak yüksek kalitede eğitim ve güvenlik hizmeti vermek.

Kurumlar , bireyler , ilgili taraflar ve toplum yararına eğitim,değişim ve gelişim danışmanlığı desteği sunarak hep birlikte BİLGİYE DEĞERE DÖNÜŞTÜRMEK en büyük hedefimiz olmuştur.MAXIMUM Özel Güvenlik şirketi olarak Türkiye’nin her noktasında özel güvenlik hizmeti vermekteyiz.Şirket kültürümüzü ve vizyonumuzu en iyi şekilde çalışan arkadaşlarımızla , hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara yansıtma gayretindeyiz . Sürekli gelişen ve büyüyen bu sektörde FARK YARATAN ÇÖZÜMLER Üreterek çizgimizi her zaman en üst noktaya taşımaya ve bulunduğumuz konumu korumaya çalışmaktayız.


Hedefimiz

Şirket olarak sürekli öğrenen ve gelişen birey ve kuruluşların oluşmasına ,gelişimine katkıda bulunarak ARTI DEĞER sağlamak, kurumlar, bireyler, ilgili taraflar ve toplum yararına eğitim, değişim ve gelişim danışmanlığı desteğini sunarak hep birlikte BİLGİYİ DEĞERE DÖNÜŞTÜRMEK en büyük hedefimiz olmuştur.

Başarı Hikayemiz

  • 2018 – Web arayüzü ile dijital yenilik
  • 2017 – Kişiye Özel VIP Koruma Hizmeti
  • 2016 – Uluslararası Müsabakalarda Spor Güvenliği
  • 2015 – Kocaeli Merkez İlçelerde En İyi Güvenlik Şirketi
  • 2014 – Maksimum Özel Güvenlik Şirketi Kuruluşu

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara, sorumlu olduğumuz ilgili yasalar çerçevesinde, bilgi ve tecrübe desteğiyle kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı.

Vizyonumuz

Sürekli öğrenen , gelişen birey ve kuruluşların oluşmasına,  gelişimine katkıda bulunarak ARTI DEĞER sağlamak.

Referanslar